NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI

NOTNI ZAPISI

PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga
Similar topics
Zadnje teme
» Trazim note pesme
Juče u 7:43 pm od pkpcbn

» pogodila kriza !
Pet Dec 02, 2016 4:00 pm od pkpcbn

» pitanje
Čet Dec 01, 2016 9:05 pm od Skypi

» Rusija
Sre Nov 30, 2016 9:26 am od Skypi

» notni zapisi iskenirani ili obrađeni od kolega
Sre Nov 30, 2016 12:38 am od Skypi

» novootvorenje !
Uto Nov 29, 2016 9:56 pm od Skypi

» MUZIKA ZA HARMONIKU
Uto Nov 29, 2016 9:09 am od Skypi

» milanm - notni zapisi
Pon Nov 28, 2016 3:43 pm od pkpcbn

» Trazim note -Pesme za decu
Pet Nov 25, 2016 9:52 am od emir92

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Share | 

Naručiti note? I pošteno platiti, naravno

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Mucije Scevola

Broj poruka : 4
Datum upisa : 20.08.2011

PočaljiNaslov: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Pet Apr 26, 2013 9:47 pm

Pozdrav!

Nije mi trebalo mnogo da shvatim kako su na forumu aktivni neki veoma teorijski obrazovani muzičari.

Sad, mene zanima bavi li se netko od vas pisanjem nota? (može i rukom, ako je uredno)

Ja bih poslao spisak pjesama koje mi trebaju. Ne treba to bit 100% precizno niti svaki triler treba bit napisan, ali onako - kvalitetno note za neku srednju kategoriju svirača (znači, ne nešto što samo Navračić kuži, al ne ni stvari za totalne početnike).

O cijeni možemo pregovarati. Smile

Naravno, ne bi se većinom radilo o cijelim pjesmama, nego foršpili i eventualno neki teži prijelazi.

Ima li možda zainteresiranih?? Vjerujem da nekima stvarno nije problem skinut pjesmu i zabilježit je na komadu papira. Ja to mogu donekle po sluhu, al ipak bih htio kvalitetnije foršpile od onog kako ih ja ''čujem''.

Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Muzikant

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.08.2012
Godina : 17

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Pet Apr 26, 2013 10:44 pm

Mucije Scevola ::

Sad, mene zanima bavi li se netko od vas pisanjem nota? (može i rukom, ako je uredno)
Hvala!

Kolega Mucije,

ovo je link na forumu u temi Gde se mogu kupiti note:

http://skypi.cheap-forum.com/f14-gde-se-mogu-kupiti-note

pozz....
Nazad na vrh Ići dole
nokia11

Broj poruka : 104
Datum upisa : 18.11.2012

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 1:10 pm

Moja preporuka ti je http://eemmiirr.byethost7.com/Notni_zapisi.php
-najbolji je , i u kratkom vremenskom roku će ti napravit sve ,kontaktiraj ga

Hvala kolega na preporuci

Poz...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 2:38 pm

Mucije Scevola

Evo saljem ti i link putem kojeg mozes stupiti u kontakt sa kolegom Milošem [/b]www.forspili.blogspot.com

Srdacan pozdrav

Poslednji put izmenio enverr dana Sub Apr 27, 2013 5:10 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 3:35 pm

Koja skromnost pa preporučit nekog trećeg.Da sam ja preporučen(al niko me ne preporučuje) jer ja samo preprodajem tuđe radove ja bi ga odera sa cijenom(ne za čokoladicu sigurno) kako ja nemam sriće naletit na takvog koji traži za pisanje.Momče znaj da to sve možeš dobit džabane samo traži i pohvali par puta ove koji postavljaju budi prefrigan i nećeš ništa platit nemoj bit naivan pa plaćat kad imaš džabane kao i svi MI koji smo na portalu.Platiš dvi a ostalo je džabane.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 3:59 pm

Javit će ti se on sam ne brini!!
Dozvoljeno je reklamirat na portalu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 5:17 pm

Notirati notirati......Te zvizdice sam ja glat odbija tako da me to ne tangira.Nemoj ić tko će nam
onda pisat note.

Ne misliš valjda da sam toliko rebambija da te izgubimo blago se nama samo ti nama šalji znamo mi to unovčiti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 5:39 pm

Svaka ti je na mistu no coment.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 6:03 pm

Meni plačeš i govoriš di leže Legende a eto sad si se uvjerija tko te zove LEGENDOM.Ja sigurno ne!!Hahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
nokia11

Broj poruka : 104
Datum upisa : 18.11.2012

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 6:06 pm

Hungary ::
Meni plačeš i govoriš di leže Legende a eto sad si se uvjerija tko te zove LEGENDOM.Ja sigurno ne!!Hahahahahaha

Kada umreš, ti neznas da si umro i nije ti tesko, tesko je drugima.. Isto tako je i kad si glup!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 6:15 pm

E evo ga javija se nije moga izdržat.Inače i on vam notira pisme on je više za CRO.područje.
Nije pošteno nji dva a ja i ćaća sami.Ono što on notira je lijek za rak.Inače on je Dr.jer daje diagnoze pročitajte zadnji komentar a notira malo sut
ra.
Inače to je taj koji otvara nove teme kako banirati Hungarya sa portala pa je dobija dvi podrške on i .............
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 6:48 pm

Nadopunjujete se vas dvoje i ti komentiraš ono što ne bi triba i podpaljuješ a kad ja nešto rečen ti odma tražiš od Skypija da te briše sa portala.Diviš se aforizmima na račun mene jer ti se ovaj utiraje pa ga podržavaš.Jadno je to ali san van reka vi ste dva a ja i ćaća sami.
Ti se moraš utiravat jer ti je obeća po dnevnog boravka i pola imanja di bi ti sad kontra njega a i Legendom te zove.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 7:03 pm

Šteta velika što si obrisa.Tako ti radiš pa ostene samo moj odgovor.Kome??
Stavi ga ponovo možda ga Nokia11 progura u Slavoniji i unovči jer on i onako samo kopira tuđe radove koje je masno platija.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 7:08 pm

Eto ti tvog poštenja ti svoje možeš brisat a moji ostaju koje ja ne mogu obrisat jer nemam zvizdice ali nema veze imat ću ih i ja za dva miseca kad uđemo u Europu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Sub Apr 27, 2013 7:44 pm

Neka stoje ne briši ja stojim iza mojih poruka kakvi su takvi su nema friziranja kao što ti radiš.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Naručiti note? I pošteno platiti, naravno   Danas u 5:56 am

Nazad na vrh Ići dole

Naručiti note? I pošteno platiti, naravno
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Naručiti note? I pošteno platiti, naravno
» Trazene note pesama 3
» HARMONIKAŠ_ZG_GUERRINI MOJE NOTE (SKENIRANE)
» Trazene note 2
» Trazim note pesme

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NOTNI ZAPISI :: Notni zapisi - Forum :: Izdvojeno kao suvisno :: Suvisne i zastarele teme-
Skoči na: